نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

پیشخوان نشریات و خبرگزاری های ایران
0.00 (0.0%) 0 votes

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...
اسناد و مدارک من ، امنیت و سهولت دسترسی به اسناد

به نقل از خبرگزاری فارس

هفته پنجم لیگ ۳؛ صدرنشینی پاس گیلان تا قعرنشینی فرهنگ ایثار آستارا

26 دی 1398 کد خبر: 1398450138

هفته پنجم لیگ ۳؛ صدرنشینی پاس گیلان تا قعرنشینی فرهنگ ایثار آستارا

تیم‌های فوتبال پاس گیلان و فرهنگ ایثار آستارا در هفته پنجم رقابت‌های لیگ دسته سوم مقابل رقبای خود به‌تساوی رسیدند.

هفته پنجم لیگ ۳؛ صدرنشینی پاس گیلان تا قعرنشینی فرهنگ ایثار آستارا

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، هفته پنجم رقابت‌های لیگ دسته سوم در گروه دوم با برگزاری چهار دیدار پیگیری شد و پاس گیلان و فرهنگ ایثار آستارا مقابل رقبای خود با نتیجه مشابه یک‌بریک به‌تساوی دست پیدا کردند.

پاسی‌ها که لیگ را مقتدرانه آغاز کردند در هفته پنجم رقابت‌های لیگ دسته سوم در ورزشگاه سردار جنگل رشت به مصاف پیشگامان فنون پارس رفته و با تساوی یک‌بریک متوقف شدند، آصف رعنای مهرپور گل میزبان را در این دیدار به ثمر رساند.

شاگردان اسماعیل رجب‌زاده با این تساوی ۱۱ امتیازی شده و صدرنشینی خود را تثبیت کردند، تیم‌های شهدای نوین ساری و محتشم تبریز هم امتیاز پاس بوده و به دلیل تفاضل گل به ترتیب در مکان‌های دوم و سوم جدول ایستادند؛ پیشگامان با کسب تساوی ارزشمند مقابل پاس به امتیاز هفت رسیده و در مکان پنجم جدول ایستاد.

فرهنگ ایثار آستارا دیگر تیم گیلانی حاضر در لیگ دسته سوم در ورزشگاه اختصاصی ذوالفقار کاشان به مصاف ذوالفقار رفته و تن به‌تساوی یک‌بریک داد؛ محسن رحیمی از روی نقطه پنالتی تک‌گل مرزداران گیلان زمین را به ثمر رساند.

آستارایی‌ها با این تساوی دو امتیازی شده و در قعر جدول ایستادند، ذوالفقار به مکان هشتم جدول با کسب سه امتیاز صعود کرد و مقاومت نوین تهران با انصراف از دیدار مقابل شهدای نوین ساری از جدول گروه دوم حذف شد.

در دیگر دیدارهای این گروه تیم فوتبال محتشم تبریز مقابل شهرداری اردبیل به برتری دو بر صفر دست‌یافت و تیم‌های عقاب تهران و دماوند آمل به‌تساوی یک‌بریک رسیدند.

انتهای پیام/۳۳۸۹

این مطلب را به اشتراک بگذارید

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین