نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

پیشخوان نشریات و خبرگزاری های ایران
0.00 (0.0%) 0 votes

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...
اسناد و مدارک من ، امنیت و سهولت دسترسی به اسناد

به نقل از خبرگزاری فارس

راه‌پیمایی سراسری حمایت از اقدامات سپاه و همدردی با خانواده شهدای حادثه هواپیمایی

26 دی 1398 کد خبر: 1398450145

راه‌پیمایی سراسری حمایت از اقدامات سپاه و همدردی با خانواده شهدای حادثه هواپیمایی

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: راه‌پیمایی دفاع و تقدیر از اقدامات مقتدرانه سپاه در برخورد با دنیای استکبار همچنین اظهار همدردی با خانواده شهدای سانحه هواپیمای اوکراینی در سراسر کشور بعد از نمازهای جمعه برگزار می‌شود.

راه‌پیمایی سراسری حمایت از اقدامات سپاه و همدردی با خانواده شهدای  حادثه هواپیمایی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از ورامین، حجت الاسلام سید محسن محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در جمع خبرنگاران اظهارداشت: فردا تهران بعد از سال‌ها شاهد یک حماسه بزرگ و اقامه نماز جمعه به امامت مقام معظم رهبری است که به این منظور خیل مشتاقان استفاده از نماز با صلابت جمعه و اقتدا به امام مسلمین به سمت مصلای امالم خمینی(ره) همگام با مردم انقلابی تهران با شکوه هر چه تمام‌تر حاضر می‌شوند.

وی ادامه داد: در سراسر کشور هم به خاطر محکومیت جنایات آمریکا و با هدف دفاع و تقدیر از اقدامات مقتدرانه سپاه در برخورد با دنیای استکبار و دفاع از نیروهای انقلابی سپاه همچنین اظهار همدردی با خانواده شهدای سانحه هواپیمای اوکراینی بعد از نماز جمعه راه‌پیمایی برگزار می‌شود و ملت ایران با ارزش‌های انقلاب تجدید پیمان می‌کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: فقط در تهران به خاطر اینکه نماز جمعه به امامت مقام معظم رهبری برگزار می شود و تمام ظرفیت‌ها برای این منظور به کار گرفته شده، ما در شهر تهران راه‌پیمایی نخواهیم داشت.

حجت الاسلام محمودی اظهار با بیان اینکه از همه دعوت می‌شود در نماز جمعه به امامت مقام معظم رهبری حضور و از بیانات معظم له استفاده کنند، تصریح کرد: در تمام استان‌های کشور و تمام شهرستان های استان تهران فردا بعد از نماز جمعه راه‌پیمایی باشکوه برگزار خواهد شد.

انتهای تهران/67037/پ/س20

این مطلب را به اشتراک بگذارید

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین

2020GhadiriSoft.ir