نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

پیشخوان نشریات و خبرگزاری های ایران
0.00 (0.0%) 0 votes

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...
اسناد و مدارک من ، امنیت و سهولت دسترسی به اسناد

به نقل از خبرگزاری ایسنا

عدالت آموزشی مقدمه عدالت اجتماعی است

26 دی 1398 کد خبر: 1398450199

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: عدالت آموزشی مقدمه عدالت اجتماعی خواهد بود، باید کیفیت فعالیت‎های آموزشی و پرورشی در مدارس افزایش و ارتقا یابد.
خدابنده - مدیرکل آموزش‌ و پرورش خراسان رضوی

ایسنا/خراسان رضوی مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: عدالت آموزشی مقدمه عدالت اجتماعی خواهد بود، باید کیفیت فعالیت‎های آموزشی و پرورشی در مدارس افزایش و ارتقا یابد.

قاسم‌علی خدابنده روز پنجشنبه 26 دی‌ماه در مراسم افتتاح ۱۴ پروژه آموزشی خیرساز که در نیشابور برگزار شد، بیان کرد: امروز برای شهرستان نیشابور یک روز تاریخی خواهد بود، بهره‎برداری از 14 پروژه آموزشی و شروع به ساخت حدود 10 پروژه دیگر توسط خیر محترم آقای وکیلی و با حضور وزیر آموزش و پرورش از جمله توفیقاتی است که در این شهرستان شاهد آن هستیم.

وی ادامه داد: امیدواریم این پروژ‎ه‎های آموزشی سال آینده و در چنین مراسمی با حضور وزیر آموزش و پرورش به بهره‎برداری برسد.

خدابنده اظهار کرد: شهرستان نیشابور در استان خراسان رضوی جزء شهرستان‌های ویژه، ریشه‎دار، اصیل، تاریخی و دارای فرهنگ، ادب، علم و هنر است، وجود شاعران و ادیبانی همچون عطار و خیام نیشابوری و بزرگانی از این دست در این شهرستان نشان می‎دهد، همواره نیشابوری‎ها طرفدار علم، ادب، فرهنگ و هنر بوده‏‌اند.

وی عنوان کرد: همان‎گونه که شهرستان نیشابور در حوزه‎های صنعتی، کشاورزی، سیاسی و اجتماعی در استان و کشور بسیار تاثیرگذار است، در حوزه آموزش و پرورش نیز تاکنون دستاوردهای بسیار خوبی داشته است.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی افزود: همکاران ما تلاش و جدیت خوبی در شهرستان نیشابور دارند، بسیاری از طرح‌هایی که در استان و یا کشور اجرا می‎شود از این شهرستان کلید می‎خورد.

وی مطرح کرد: بدون شک ساخت فضاهای استاندارد و مطلوب و در اختیار قرار دادن آن‌ها برای دانش‌آموزان به ما کمک می‎کند تا وظیفه‎‌ای که سند تحول بنیادین در حوزه اجرای عدالت آموزشی از ما انتظار دارد، بتوانیم محقق کنیم و کیفیت فعالیت‎های آموزشی و پرورشی در مدارس افزایش و ارتقاء یابد.

خدابنده گفت: عدالت آموزشی مقدمه عدالت اجتماعی خواهد بود، با حضور خیرینی از قبیل مهندس وکیلی امیدواریم به زودی مشکل کمبود فضای آموزشی در قطب شهید شوشتری برای همیشه حل شود.

انتهای پیام

این مطلب را به اشتراک بگذارید

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین