نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

پیشخوان نشریات و خبرگزاری های ایران
0.00 (0.0%) 0 votes

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...
اسناد و مدارک من ، امنیت و سهولت دسترسی به اسناد

به نقل از وزارت فرهنگ و ارشاد

نمايشگاه نقاشي "خلاق كودكان" در بوشهر گشايش يافت

26 دی 1398 کد خبر: 1398450266

عصر روز پنجشنبه نمايشگاه نقاشي "خلاق كودكان" با حضور مسئولين استاني، هنرمندان، مربيان و هنرجويان اين حوزه در بوشهر گشايش يافت.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، مدیر نمایشگاه و مربی هنرجویان در این ارتباط گفت: در این نمایشگاه 180 اثر از 45 هنرجوی پنج تا ده ساله به نمایش گذاشته شده است.

نی­نا غریب زاده افزود: همه آثار این نمایشگاه در موضوعات مختلف نقش آدمک ها در قصه های نقاشی بچه ها با تکنیک پاستل روغنی، آبرنگ، گواش، ماژیک و اکرولیک می باشد. 

وی بیان کرد: تولید این آثار نتیجه 9 ماه فعالیت بوده که توسط هنرجویان "خانه قصه" شهر بوشهر تولید شده است.

غریب زاده عنوان داشت: آدمک ها و ترسیم خودشان در نقاشی برای من بسیار حائز اهمیت می باشد زیرا از این طریق می توانیم بیشتر با تفکرات و تصورات کودکان آشنا شویم و پس از شناخت در مسیر درست تعیلم و پرورش قرار دهیم.

وی با اشاره به اینکه هر ساله خروجی فعالیت هنرجویان را بصورت نمایشگاه گروهی به نمایش گذاشته می شود، ادامه داد: هدف کلی از این مهم پرورش عزت نفس و اعتماد به نفس در کودکان، آشنایی خانواده ها با حیطه هنر برای کودکان و اعتماد و باروری خود جوش کودکان در مسیر ترسیم است.

غریب زاده خاطرنشان کرد: علاقمندان می توانند تا 30 دی ماه و از ساعت 10 تا 12 ویژه مدارس و 16:30 تا 21 برای عموم به مدرسه تاریخی سعادت بوشهر مراجعه و از نمایشگاه دیدن کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین