نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

پیشخوان نشریات و خبرگزاری های ایران
0.00 (0.0%) 0 votes

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...
مخاطبین من, پشتیبان گیری و بازیابی مخاطبین اندروید ,شماره تلفن

به نقل از خبرگزاری ایسنا

هدف‌مان‌ راه‌اندازی لیگ کبدی در آسیاست

19 آبان 1398 کد خبر: 538917

رییس فدراسیون کبدی تاکید کرد: اهداف بزرگی باید داشته باشیم تا کبدی مانند دیگر رشته‌ها به المپیک راه یابد.
عباس اورسجی رییس فدراسیون کبدی

رییس فدراسیون کبدی تاکید کرد: اهداف بزرگی باید داشته باشیم تا کبدی مانند دیگر رشته‌ها به المپیک راه یابد.

به گزارش ایسنا، عباس اورسجی، رییس فدراسیون کبدی در نشست مشترک با روسای فدراسیون‌ها و نمایندگان فدراسیون جهانی کبدی در حاشیه مسابقات جهانی جوانان در کیش، با بیان این‌که حضور ۱۳ کشور از سه قاره در اولین دوره رقابت‌های جهانی جوانان یک اتفاق بزرگ برای این رشته ورزشی است، گفت:حضور تیم‌هایی از اوگاندا، کنیا، دانمارک و اغلب کشورهای آسیایی در اولین دوره مسابقات جهانی جوانان، آینده‌ای روشن را برای کبدی نشان می‌دهد.

وی با بیان این‌که ایران در تلاش برای راه‌اندازی لیگ حرفه‌ای کبدی در آسیاست، گفت: ما اهداف بزرگی باید داشته باشیم تا کبدی به المپیک راه یابد و من امروز خوشحالم بگویم با این استقبالی که از مسابقات جوانان در اولین دوره آن شده، با همکاری شما روسای محترم فدراسیون‌های عضو می‌توانیم قدم‌های بزرگ‌تری برداریم و بعد از این منتظر نمی‌مانیم که فقط سالی یک مسابقه در یک کشور خاص برگزار شود. راه‌اندازی لیگ و برگزاری مسابقات جهانی در اروپا و آفریقا یقینا چشم‌انداز روشنی را فرا روی همه ما قرار خواهد داد.

رییس فدراسیون دانمارک: ایران می‌تواند به حضور کبدی در المپیک کمک کند

به گزارش ایسنا، کوودزایتسن رییس فدراسیون کبدی دانمارک نیز با استقبال از برگزاری مسابقات جهانی جوانان در ایران، گفت: من اولین‌بار سال ۱۹۸۵ برای جام جهانی کشتی به ایران آمدم. مرتبه دوم ۸ سال پیش توسط دوستم آقای طیبی برای تماشای مسابقات کبدی به تبریز سفر کردم و بعد از آن به دانمارک بازگشتم و این رشته را راه‌اندازی کردم.

وی با بیان این‌که به دیگر کشورهای اروپایی هم کمک می‌کنیم تا کبدی را در این قاره توسعه دهیم، گفت: یقینا ایران می‌تواند با نیروهای خوش‌فکری که دارد و رییس جوانی که در فدراسیون دارید، به حضور کبدی در المپیک هم کمک کند و ما از طرف اروپایی‌ها نیز به این مهم کمک خواهیم کرد.

انتهای پیام

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین

2019GhadiriSoft.ir