نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

پیشخوان نشریات و خبرگزاری های ایران
0.00 (0.0%) 0 votes

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...
اسناد و مدارک من ، امنیت و سهولت دسترسی به اسناد

به نقل از خبرگزاری فارس

خادمیاران آستان قدس رضوی تا پایان بازسازی مناطق زلزله‎‌زده در کنار مردم میانه است

19 آبان 1398 کد خبر: 538968

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از آستان نیوز، حامد صادقی پس از بازدید از مناطق زلزله‌زده روستای ورنکش میانه ضمن تسلیت درگذشت تعدادی از هموطنان در زلزله آذربایجان شرقی، دستور تولیت آستان قدس رضوی مبنی بر اختیار گذاشتن امکانات این آستان مقدس برای کمک به زلزله‌زدگان آذربایجان شرقی را یادآور شد و اظهار کرد: از ساعات ابتدایی، دفتر آستان قدس رضوی در آذربایجان شرقی در صحنه امدادی حضور و اعزام نیرو داشتند.

سرپرست معاونت محرومیت‌زدایی آستان قدس رضوی با بیان اینکه، در روز نخست، کمک‌های نخستین را به ورنکش میانه فرستادیم، افزود: نیروهای آستان قدس که در سر صحنه حاضر بودند، برآوردهایی را از نیازهای زلزله‌زدگان اعلام کردند که پس از جمع‌بندی، به سرعت نسبت به تامین و ارسال اقلام اقدام می‌کنیم.

وی با تاکید بر اینکه امدادرسانی با حضور همه نهادهای متولی به خوبی در حال انجام است، گفت: آنچه که برآورد من است، باید ارسال دستگاه‌های آواربرداری به منطقه افزایش یابد.

صادقی با تاکید بر اینکه باید سریعا به‌دلیل سرمای زودرس منطقه، اسکان موقت به اتمام برسد، افزود: اسکان موقت این منطقه با سرمای پیش رو باید به صورت کانکسی باشد و بازسازی سریعا آغاز شود که نیازمند پای کار بودن همه نهادهای متولی، مردم و خیرین هستیم.

سرپرست معاونت محرومیت‌زدایی آستان قدس رضوی با بیان اینکه آستان قدس رضوی در دو حوزه می‌تواند به زلزله‌زدگان کمک کند، افزود: یکی در حوزه کارهای فوری و امدادی و اسکان موقت چادری و کانکسی است و دیگری، برنامه‌ریزی فوری برای بازسازی این مناطق است که با تشکیل ستاد بحران شهرستان، حوزه کاری آستان مشخص شده و کار به‌سرعت آغاز می‌شود تا دغدغه مردم این منطقه را به نوبه خود کاهش دهیم.

وی گفت: خادمان و خادمیاران آستان قدس تا پایان بازسازی در کنار زلزله‌زدگان هستند.

انتهای پیام/ 70051

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین

2019GhadiriSoft.ir