نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

پیشخوان نشریات و خبرگزاری های ایران
0.00 (0.0%) 0 votes

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...
اسناد و مدارک من ، امنیت و سهولت دسترسی به اسناد

به نقل از خبرگزاری فارس

برای حمایت از تولید ملی روی کیفیت سرمایه گذاری شود

20 آبان 1398 کد خبر: 539087

نادر ثناگو مطلق مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرج، با اشاره به اهمیت روز ملی کیفیت گفت: هدف از نام‌گذاری این روز توجه به ارتقا دانش کیفیت در محصولات داخلی است و امروز فرصتی است تا فعالان حوزه‌های مختلف اقتصادی کشور ارزیابی درستی از زمینه‌های رشد و ارتقاء کیفیت فعالیت‌ها و محصولات خود داشته باشند.

وی افزود: اگرچه کیفیت در منظر عام به معنای رضایت مشتری تعریف شده است اما نکته مهم و اساسی در تعریف کیفیت قبل از رضایت مشتری در چرخه تولید است؛ زمانی که یک تولید کیفی نباشد قطعا رضایت مشتری را هم دربرنمی‌گیرد.

ثناگو با اشاره به اینکه برای حمایت از تولید ملی باید روی کیفیت، سرمایه‌گذاری کرد اظهار کرد: مهم‌ترین شاخصه تولید ملی کیفیت است که باید بتواند هم در عرصه رقابت و هم در عرصه رضایت مشتری حرکت رو به جلو داشته باشد.

وی از دریافت جایزه ملی کیفیت توسط منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام خبر داد و گفت: از همت بلند کارکنان  منطقه به منظور دریافت جایزه ملی کیفیت تشکر می‌کنم و باید بگویم همکاران بنده در راستای ارتقای ظرفیت‌های منطقه ویژه اقتصادی تلاش‌ های جدی صورت دادند تا این موقیه به دست آمد.

انتهای پیام/ب

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین

2019GhadiriSoft.ir