نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

پیشخوان نشریات و خبرگزاری های ایران
0.00 (0.0%) 0 votes

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...
قیمت ارز، دلار،طلا،سکه

به نقل از خبرگزاری فارس

مهابادی: بازیکنانم به خوبی از موقعیت‌ها استفاده نکردند/ 2 بازیکن کلیدی خود را نداشتیم

20 آبان 1398 کد خبر: 539090

داود مهابادی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی فارس بعد  تساوی یک بریک تیم فوتبال فجر شهید سپاسی مقابل داماش گیلان گفت : در همین ابتدا برای آزاد خلیلی بازیکن سابق منتخب فارس که در بستر بیماری هستند آرزوی سلامتی را از خدای بزرگ دارم. امروز همگان بازی خوب و تماشاگر پسندی از سوی هر دو تیم شاهد بودند و این بازی دو نیمه ی متفاوت داشت.

وی گفت :  در نیمه دوم کاملا بازی یکطرفه و توپ زمین در اختیار ما بود  تیم داماش فقط در نیمه اول  روی یک تک موقعیت کرنر که به دست آورد توانست به گل برسد و بعد از این گل رو به دفاع فشرده و ضد حمله آوردند.

سرمربی فجر شهید سپاسی گفت: متاسفانه در روزی که می توانستیم پیروز میدان باشیم به تساوی رسیدیم و بازیکنانم نتوانستند از چند موقعیت خوبی که بدست آوردند به خوبی استفاده کنند و 2 امتیاز حساس خانگی را از دست دادیم.بازیکنانم باید تلاش خود را بیشتر کنند تا امتیازات خانگی را از دست ندهیم.

مهابادی گفت: البته ما در این بازی  دو بازیکن  تاثیر گذار بابامحمدی و ایوب کلانتری را در اختیار نداشتیم و غیبت این دو بازیکن کاملا در زمین  مشهود بود و مطمئنم اگر این دو  بودند ما می توانستیم پیروز میدان باشیم. همانطور که می دانید تیم فجر روی زمین فوتبال بازی می کند اما امروز به دلیل  دفاع چند لایه تیم حریف ما نتوانستیم  روی زمین به خوبی بازی کنیم.

وی در مورد داوری این دیدار گفت :  امروز بازیکنان داماش خیلی روی زمین می افتادند و سرعت بازی را می گرفتند و داور می توانست روی این موضوع حساسیت بیشتری داشته باشد  و از طرفی روی یکی صحنه در نیمه دوم اعتقاد به پنالتی دارم که البته باید فیلم بازی را دقیق ببینم اگر در  آن صحنه من اشتباه کرده باشم به تیم داوری خسته نباشید می ‌گویم.

مهابادی گفت :  جا دارد از رحیمی استاندار فارس تشکر ویژه  بابت دستوری که برای کمک  و حل مشکلات تیم فجر صادر کردند داشته باشم همانطور که می دانید به نیم فصل داریم نزدیک می شویم و بازیکنانم مبلغی حدود 3 الی 4 ملیون بیشتر دریافتی نداشتند و کادر فنی هم ریالی دریافتی نداشته است امیدوارم این کمک‌ها زودتر جذب باشگاه شود.

وی در پایان گفت: از سردار غیاثی و بوعلی و همچنین فلاح مدیر عامل باشگاه  و هواداران خونگرم شیرازی و همچنین از سیف الله پور غلام زاده مهندس رودانی و  بردبار بابت حمایت‌های که از تیم دارند تشکر قدردانی می کنم.

انتهای پیام/ک

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین

2019GhadiriSoft.ir