نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

پیشخوان نشریات و خبرگزاری های ایران
0.00 (0.0%) 0 votes

آیا این صفحه مفید بود؟

00

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...
مخاطبین من, پشتیبان گیری و بازیابی مخاطبین اندروید ,شماره تلفن

به نقل از خبرگزاری اقتصاد ایران

انقلاب اسلامی ایران زنده و در حال پیشرفت است

17 بهمن 1398 کد خبر: 13984114389

اقتصاد ایران: زاهدان - نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: انقلاب اسلامی ایران با وجود همه دشمنی‌ها هم زنده مانده و هم پیشرفت و توسعه را از جهات مختلف رقم زده است.

به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران ، آیت الله مصطفی محامی در میان طلاب حوزه علمیه امام جعفر صادق (ع) زابل ضمن بیان تبریک به مناسبت فرارسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی، اظهار داشت: ما همه مدیون خون شهدا هستیم و اگر امروز ما در این کشور زندگی می‌کنیم و در این مکان جمع شده‌ایم، مدیون خون شهدا هستیم.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان افزود: یکی از مسائل مهمی که دهه فجر به یاد ما می‌آورد این است که دشمنان بدانند ما بعد از گذشت ۴۱ سال هنوز هستیم.

وی تاکید کرد: در ۴۱ سال گذشته دشمن تلاش کرد تا حتی یک روز هم عمر انقلاب اسلامی ایران دوام نیاورد و از جهات مختلف فتنه‌هایی را بر علیه ما به راه انداخت و زنده ماندن این انقلاب خود یک معجزه بزرگ است.

امام جمعه زاهدان تصریح کرد: این انقلاب با وجود همه دشمنی‌ها هم زنده ماند و هم پیشرفت و توسعه را از جهات مختلف از جمله علمی، سیاسی، اجتماعی و … رقم زد.

وی ادامه داد: در روزهای مبارزات انقلاب همه مردم پای کار بودند تا پیروزی محقق شد و بعد از آن نیز همان مردم در مسائل مختلف همچون دفاع مقدس از کوچک و بزرگ در جنگ حضور یافتند.

آیت الله محامی افزود: اطمینان و اعتماد امام راحل انقلاب به خداوند در ارتباط و راز و نیاز ایشان بوجود آمد و امام خمینی (ره) توانست با قدرت انقلاب اسلامی را رهبری و از مشکلات عبور دهد.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان تاکید کرد: همه ما باید هدف و همت خود را بلند بداریم و این کار با برنامه ریزی و حرکت در مسیر خداوند میسر می‌شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

در ادامه بخوانید

Please Wait...

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین