نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

پیشخوان نشریات و خبرگزاری های ایران
0.00 (0.0%) 0 votes

آیا این صفحه مفید بود؟

00

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...
قیمت ارز، دلار،طلا،سکه

به نقل از وزارت ورزش و جوانان

استاندار كردستان؛پروژه‌هاي دهه فجر در كردستان براي ۲ هزار و ۸۱۰ نفر شغل ايجاد مي كند

17 بهمن 1398 کد خبر: 13984114745

استاندار کردستان؛پروژه‌های دهه در کردستان برای ۲ هزار و نفر ایجاد می کند
استاندار<a target='_blank' href='# کردستان'></a>؛پروژه‌های دهه<a target='_blank' href='# فجر'></a> در<a target='_blank' href='# کردستان'></a> برای ۲ هزار و<a target='_blank' href='# ۸۱۰'></a> نفر <a target='_blank' href='#شغل'></a> ایجاد می کند

استاندار کردستان در مراسم افتتاح سالن 1200 نفری شهرستان قروه گفت: یک هزار و ۲۲۲ پروژه‌ در دهه در استان به بهره‌برداری می‌رسد که برای ۲ هزار و نفر ایجاد می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، بهمن مرادنیا روز چهارشنبه 16 بهمن ماه در آیین افتتاح سالن 1200 نفری شهرستان قروه اظهار داشت: برای ساخت این پروژه‌ها پنج هزار میلیارد ریال هزینه شده که یک هزار و ۷۹۰ میلیارد ریال آن از محل اعتبارات دولتی و سه هزار و ۳۲۱ میلیارد ریال آن از محل تسهیلات بانکی تامین شده است.
وی یادآور شد: هشت پروژه ورزشی هم در دهه با اعتبار ۲۰۰ میلیارد ریال در استان کردستان به بهره‌برداری می‌رسد که در شرایط اعتباری کنونی کار مهمی محسوب می‌شود.
مرادنیا افزود: استخر شهر قروه هم آماده بهره‌برداری است که به امید خداوند در هفته دولت سال آینده افتتاح می‌شود.
وی اضافه کرد: جوانان بانشاط و پرشور و مشتاق به ورزش فراوانی در استان کردستان حضور دارند اما امکانات محدود نتوانسته پاسخگوی نیاز آنها باشد.
وی با بیان اینکه تلاش می‌کنیم در سال آینده سرانه فضای ورزشی استان را به میانگین کشوری برسانیم، تاکید کرد: سالن ۶ هزار نفری شهر سنندج به زودی به بهره‌برداری می‌رسد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

در ادامه بخوانید

Please Wait...

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین