نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

پیشخوان نشریات و خبرگزاری های ایران
0.00 (0.0%) 0 votes

آیا این صفحه مفید بود؟

00

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...
نشریه الکترونیکی قدیری، پیش بینی هوا، نرخ دلار، قیمت خودرو

به نقل از خبرگزاری ایکنا

هرمزگان ظرفیت‌های خوبی برای سرمایه‌گذاری در موقوفات دارد

17 بهمن 1398 کد خبر: 13984114782

گروه سیاست و اقتصاد - مدیرکل نظارت فنی سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه هرمزگان ظرفیت‌های بسیار خوبی برای سرمایه‌گذاری در موقوفات دارد، گفت: سرمایه‌گذاران از فرصت‌های سرمایه‌گذاری بخش موقوفات در هرمزگان برای احیا و توسعه موقوفات و رونق و اشتغال سازی در این استان استفاده کنند.

محمدجواد ابوالحسنی، مدیرکل نظارت فنی سازمان اوقاف و امور خیریه در حاشیه بازدید از پروژه‌های سرمایه‌گذاری اداره کل اوقاف هرمزگان در گفت‌وگو با ایکنا گفت: طی بازدیدی که از پروژه‌های سرمایه‌گذاری این استان به عمل آمد، فرصت‌های سرمایه‌گذاری و شرایط پروژه‌های در دست اقدام موردبررسی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه استان هرمزگان ظرفیت‌های بسیار خوبی برای سرمایه‌گذاری در موقوفات دارد، افزود: در شهرهای مختلف این استان پروژه‌های خوبی آغاز شده و پروژه‌هایی نیز با قابلیت آغاز به کار وجود دارد که از همه علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری و افرادی که توانمندی سرمایه‌گذاری در این حوزه‌ها دارند، دعوت می‌شود از فرصت‌های سرمایه‌گذاری بخش موقوفات در استان هرمزگان استفاده کنند تا هم موجب احیا و توسعه موقوفات شوند و هم از جهت اقتصادی، رونق و اشتغال سازی خوبی در این استان ایجاد کنند.

مدیرکل نظارت فنی سازمان اوقاف و امور خیریه ادامه داد: همچنین وضعیت بقاع متبرکه استان هرمزگان نیز موردبررسی قرار گرفت، خوشبختانه بقاع متبرکه این استان در شهرهای مختلف مورد اقبال عمومی همه مسلمانان ساکن قرار دارد و تمام برادران شیعه و اهل سنت از این بقاع استفاده خوبی می‌کنند.

ابوالحسنی افزود: نقاط ضعف و قدرت بقاع متبرکه استان هرمزگان درزمینهٔ توسعه عمرانی نیز شناسایی شد، در جلسات مشترکی که با مدیرکل و معاونین اوقاف هرمزگان و روسای ادارات اجرایی شهرستان‌ها داشتیم این موضوع مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت و راهکارهای تسریع در فرآیند توسعه و عمران نیز ارائه شد.

رضایت مسئولین نظارتی از پروژه‌های سرمایه‌گذاری اوقاف هرمزگان

ایمان کریم زاده، مدیر بنیاد توسعه و عمران موقوفات استان هرمزگان نیز در حاشیه این بازدید در گفت‌وگو با ایکنا، گفت: از مهم‌ترین بازدیدهای صورت گرفته می‌توان به فاز 3 پروژه موقوفه مرحوم محمدعلی ناصری اشاره کرد، این پروژه در زمینی به مساحت 11 هزار و 485 مترمربع با زیربنای بالغ‌بر 54 هزار مترمربع، با 169 واحد تجاری و قریب به هزار واحد پارکینگ در حال اجراست.

وی ادامه داد: فاز اول این پروژه در نیمه اول سال 99 فازم دوم آن در سال 1400 به بهره‌برداری می‌رسد که درآمد قابل‌توجهی برای موقوفات و اجرای نیت به موقوفه خواهد داشت.

مدیر بنیاد توسعه و عمران موقوفات استان هرمزگان افزود: از دیگر پروژه‌های شاخص استان می‌توان به موقوفه مرحوم عبدالرحیم گله‌داری مشهور به 22 بهمن اشاره کرد که در زمینی به مساحت 685 مترمربع با زیربنای سه هزار و 685 مترمربع شامل 7 واحد تجاری، 20 واحد پارکینگ و 36 واحد اداری احداث شده و به‌زودی به بهره‌برداری می‌رسد، خوشبختانه مسئولین نظارتی در بازدیدهای صورت گرفته رضایت کاملی از پروژه‌های داشتند.

انتهای پیام

این مطلب را به اشتراک بگذارید

در ادامه بخوانید

Please Wait...

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین