نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

پیشخوان نشریات و خبرگزاری های ایران
0.00 (0.0%) 0 votes

آیا این صفحه مفید بود؟

00

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...
نشریه الکترونیکی قدیری، پیش بینی هوا، نرخ دلار، قیمت خودرو

به نقل از خبرگزاری ایکنا

برگزاری هشتمین دوره مسابقات منطقه‌ای قرآن فنی و حرفه‌ای در کردستان

17 بهمن 1398 کد خبر: 13984114811

گروه فعالیت‌های قرآنی - مدیرکل آموزش فنی وحرفه‌ای استان کردستان از برگزاری هشتمین دوره مسابقات منطقه‌ای قرآن کریم کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در استان کردستان خبر داد.

به گزارش ایکنا از کردستان به نقل از روابط عمومی فنی و حرفه‌ای استان کردستان، سید جمیل احمدی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان از برگزاری هشتمین دوره از مسابقات منطقه‌ای قرآن کریم ویژه کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در استان فرهنگی کردستان خبر داد.
وی  از برگزاری هشتمین دوره از مسابقات منطقه‌ای قرآن کریم ویژه کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در 27 بهمن ماه سال‌جاری خبر داد و افزود: با حضور 35 شرکت‌کننده از استان‌های ایلام، لرستان، کردستان، کرمانشاه و همدان به میزبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کردستان در این استان برگزار می‌شود.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کردستان بیان کرد: این دوره از مسابقات در پنج رشته قرائت، ترتیل ، حفظ ، مفاهیم و اذان برگزار می‌شود.
وی عنوان کرد: پنج نفرشرکت‌کننده در رشته قرائت، پنج نفر در رشته ترتیل آقایان و چهار نفر ترتیل بانوان، دو نفر در رشته حفظ آقایان و دو  نفر حفظ بانوان، دو نفر در رشته مفاهیم آقایان و پنج نفر مفاهیم بانوان و پنج نفر در رشته اذان در این دوره از رقابت‌های قرآنی شرکت خواهند کرد.
احمدی یادآور شد: برگزیدگان این دوره از مسابقات به مرحله کشوری هشتمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور راه پیدا می‌کنند.
انتهای پیام

این مطلب را به اشتراک بگذارید

در ادامه بخوانید

Please Wait...

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین