نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

پیشخوان نشریات و خبرگزاری های ایران
0.00 (0.0%) 0 votes

آیا این صفحه مفید بود؟

00

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...
نشریه الکترونیکی قدیری، پیش بینی هوا، نرخ دلار، قیمت خودرو

به نقل از خبرگزاری تسنیم

کمبود برخی واکسن‌های دامی در خراسان رضوی/نیازمند تامین اعتبار هستیم

17 بهمن 1398 کد خبر: 13984115316

مدیرکل دامپزشکی خراسان رضوی از کمبود برخی واکسن‌های دامی در خراسان رضوی خبر داد و گفت: این مشکل اما خللی در روند کار ایجاد نکرده است.
کمبود برخی واکسن‌های دامی در خراسان رضوی/نیازمند تامین اعتبار هستیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گناباد، احمد شریعتی در گردهمایی روسای دامپزشکی شهرستان‌های استان که در گناباد برگزار شد اظهار داشت: یکی از مباحثی که باید مورد توجه قرار گیرد پایش دارویی است که تخلفی در این حوزه نداشته باشیم.

وی ادامه داد: سازمان دامپزشکی وظیفه‌مندی در زمینه تامین سلامت دام و فرآورده‌های خام دامی و پیشگیری از بیماری‌های مشترک وظیفه سنگینی را عهده‌دار بوده و در این زمینه با کمبودهایی روبرو هستیم.

مدیرکل دامپزشکی خراسان رضوی افزود: به جهت تامین اعتبارات و تامین برخی واکسن‌های دامی دچار کمبود هستیم که در حال پیگیری برای رفع این معضلات هستیم اما تاکنون خللی در کار نداشته‌ایم. 

شریعتی عنوان کرد: با توجه به سرمای هوا از بروز آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان نگران هستیم و لازم است مراقبت‌ها و بازدیدها به طور کامل انجام شود.

شریعتی تصریح کرد: در رصد و پایش داروهای دامی اقدامات خوبی انجام شده و لازم است آمار موجودی و مصرفی دارو و واکسن با سامانه جی آی اس تطبیق داده شود تا از هرگونه سودجویی برخی افراد متخلف در این زمینه جلوگیری شود.

وی افزود: درباره تب برفکی لازم است اقدامات پیشگیرانه و اطلاع رسانی به طور کامل صورت بگیرد تا هیچ مخاطره‌ای از جانب این بیماری صنعت دامپروری استان را تهدید نکند.

انتهای پیام/282

این مطلب را به اشتراک بگذارید

در ادامه بخوانید

Please Wait...

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین