نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

پیشخوان نشریات و خبرگزاری های ایران
0.00 (0.0%) 0 votes

آیا این صفحه مفید بود؟

00

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...
قیمت ارز، دلار،طلا،سکه

به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

پنجمين دوره مسابقات ورزش پهلواني و زورخانه اي كارگران كشور به ميزباني استان خراسان جنوبي هم اكنون در حال برگزاري است

18 بهمن 1398 کد خبر: 13984115375

غلامرضا اشرفی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در تشریح این خبر گفت: این رویداد ملی در روزهای 16 لغایت 18 بهمن ماه سالجاری با حضور 11تیم از سراسر کشور در استان برگزار خواهد شد.

وی افزود: پنجمین دوره مسابقات پهلوانی و زورخانه ای کارگران کشور ، گرامیداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان ایشان ، با رقابت 120کارگر در رشته های مختلف از قبیل سنگ، کباده، چرخ چمنی، چرخ تیز، میل و ... به صورت انفرادی در 8 وزن مثبت80کیلوگرم و منفی 80کیلوگرم برگزار خواهد شد.

غلامرضا اشرفی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در تشریح اهمیت توجه به ورزش گفت:غنی سازی اوقات فراغت جوانان به ویژه ورزش و تحرکات بدنی از راه‌های پیشگیری از بسیاری از آسیب های اجتماعی در جامعه است چرا که جوانان انرژی نهفته بسیاری دارند که بایستی در مسیر صحیح از این انرژی استفاده کنند. 

وی اظهار داشت: زورخانه محل از خود گذشتگی به معنای واقعی است و ورش باستانی و پهلوانان و ورزشکاران باستانی می توانند جامعه ورزشی را به الگو و رفتار و منش پهلوانی و اسلامی سوق دهند.

مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات روز پنجشنبه 17 بهمن ماه ساعت 19 در محل زورخانه حضرت ولیعصر(عج) روستای حاجی آباد با حضور مسئولین استانی و شهرستانی برگزار می شود.


رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید

این مطلب را به اشتراک بگذارید

در ادامه بخوانید

Please Wait...

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین