نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

پیشخوان نشریات و خبرگزاری های ایران
0.00 (0.0%) 0 votes

آیا این صفحه مفید بود؟

00

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...

اخبار دستگاه های اجرایی

Please Wait...

پر بیننده ترین اخبار هفته

Please Wait...
مخاطبین من, پشتیبان گیری و بازیابی مخاطبین اندروید ,شماره تلفن

به نقل از وزارت ورزش و جوانان

تلاش براي افزايش سطح كمي و كيفي مسابقات كاركنان دولت استان يزد

11 دی 1398 کد خبر: 1398413899

تلاش برای افزایش سطح کمی و کیفی مسابقات کارکنان دولت استان یزد
تلاش برای افزایش سطح کمی و کیفی مسابقات کارکنان دولت استان یزد

معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان یزد گفت : باید تلاش شود تا مسابقات کارکنان دولت استان یزد در بالاترین سطح کمی و کیفی برگزار شود.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از اداره کل ورزش و جوانان استان یزد سیداحمد هاشمی در نشست هماهنگی مسابقات کارکنان دولت استان یزد که با حضور نمایندگان هیات های ورزشی برگزار شد گفت: ارتقا و تقویت سطح سلامت، نشاط و شادابی، هدف از برگزاری مسابقات ورزشی ویژه کارمندان دستگاه‌های اجرایی است چراکه معتقدیم هر قدر کارکنان دستگاه‌های اجرایی شاداب‌تر، بانشاط‌تر و سلامت‌تر باشند برآیند آن ارتقای رضایتمندی خواهد بود.

وی افزود: کارمندان دستگاه‌های اجرایی بخش مهمی از جامعه را تشکیل می‌دهند با این نگاه که به بهانه برگزاری مسابقات ورزشی، نگاه آنان به این حوزه نیز پایدار شود مسابقات ورزشی ویژه این قشر برگزار می‌شود و انتظار داریم کارکنان نیز استقبال گسترده و چشمگیری از این رقابت ها داشته باشند.

معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان یزد اظهار داشت: کمیت و کیفیت مسابقات کارکنان دولت باید با کمک همه ارگان ها ارتقاء یابد؛ امیدوارم توفیق داشته باشیم تا جمعیت کثیری از مردم را به جامعه ورزشکار کشور وارد کنیم.

لازم به ذکر است: در این مسئولین و اعضاء هیات های ورزشی به بیان نقطه نظرات و مسائل خود در راستای بهبود کیفیت این رقابت ها پرداختند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

در ادامه بخوانید

Please Wait...

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین