نشریه الکترونیکقدیری

امتیاز این صفحه

پیشخوان نشریات و خبرگزاری های ایران
0.00 (0.0%) 0 votes

امروز در خبرگزاری های داخلی

Please Wait...

اخبار امروز بانکها

Please Wait...
قیمت ارز، دلار،طلا،سکه

به نقل از خبرگزاری مهر

وجود وسایل گرمایشی ایمن در مناطق زلزله زده ضروری است

19 آبان 1398 کد خبر: 538987

تبریز- نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به گاز گرفتگی های اخیر در مناطق زلزله زده گفت: وجود وسایل گرمایشی ایمن در مناطق زلزله زده ضروری است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل‌هاشم شامگاه امروز یک شنبه در جمع نمایندگان وزیر رفاه که برای بررسی وضعیت مناطق زلزله زده به استان سفر کرده اند، گفت: از وزیر رفاه برای تصمیم خرید هیتر برقی برای زلزله زدگان قدردانی می کنم چراکه این موضوع در مناطق زلزله زده اهمیت فراوانی دارد.

وی ادامه داد: طی روزهای اخیر تعدادی از مردم زلزله زده به جهت گازگرفتگی مجبور به مراجعه به مراکز درمانی شده اند. در فضای سرد آنجا اهمیت وجود وسایل گرمایشی دوچندان است و تامین هیترهای برق در آن مناطق ضروری بود.

امام جمعه تبریز گفت: حضور معاون وزیر نیز برای مسئولین استان قوت قلبی است و برای تسریع در رسیدگی به مشکلات زلزله زدگان خیلی موثر بود.

استاندار آذربایجان شرقی نیز در این جلسه از تلاش های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی قدردانی کرد و افزود: خرید هیترهای برقی فن دار فکر بدیعی بود.

محمدرضا پورمحمدی ابراز داشت: در کنار همه مشکلاتی که است سرما واقعا برای مردم آزار دهنده است و امیدواریم امشب همه چادرها به هیتر مجهز شوند.

نظر شما در مورد این مطلب

robotchecker
ثبت نظر

نظرات سایر کاربرین

2019GhadiriSoft.ir